Brakuje ci czegoś w naszej ofercie? Szukasz innych opcji? Napisz, znajdziemy coś dla ciebie.

SoRED.pl stawia na elastyczność swojej oferty, oznacza to że jeśli nie znalazłeś oferty spełniającej twoje wymagania, zawsze możesz spytać się nas o ofertę z parametrami jakich potrzebujesz.

Seedbox
seedbox

BitTorrent to najpopularniejszy i najwydaniejszy protokół do przesyłu dużych ilości danych przez Internet. Blizzard wykorzystuje go do rozprowadzania patchy dla milionów graczy World of Warcraft, a Facebook aktualizuje w ten sposób oprogramowanie na tysiącach serwerów. Dzięki seedboksowi od SoRED, Ty również możesz wykorzystać BitTorrenta do dystrybucji swoich plików.

Zamiast korzystać z niewygodnych i usianych reklamami Świnek Morskich czy innych serwisów typu ColdFile two-clicks-and-wait hosting, możesz mieć swojego własnego klienta torrent stale uruchomionego na naszym serwerze, a Twoje pliki zawsze dostępne, z dowolnego miejsca na Ziemi.

Pobierzesz je wygodnie przy pomocy klienta ftp, albo nawet przez przeglądarkę. Podobnie przez przeglądarkę możesz zarządzać torrentami (przez webUI do rTorrenta) oraz swoimi usługami w SoRED (przez nasz autorski panel www). Dla zaawansowanych użytkowników mamy dostęp przez SSH i pełną kontrolę nad kontem, włącznie z możliwością skonfigurowania rssdlera lub irssi do automatycznego pobierania nowych release'ów.

Nasze serwery łączy ze światem łącze o przepustowości przynajmniej 100 megabitów na sekundę, żebyś nigdy już nie martwił się o ratio na prywatnym trackerze. Większość kont znajduje się na maszynach, które dzielisz z innymi użytkownikami, co pozwala nam znacznie obniżyć koszty i ceny, ale zawsze dokładamy wszelkich starań, żeby nie odbijało się to na jakości naszych usług.

Minecraft
minecraft

Ofertę serwerów minecraft kierujemy do zaawansowanych uzytkowników, osób nie bojących się samodzielnej konfiguracji serwera. W jej ramach proponujemy unikalne rozwiązanie - sprzedaży pamięci RAM. W przeciwieństwie do konkurencji, nie określamy ilości slotów i tylko Ty zarządzasz ich ilością. Dodatkowo, otrzymujesz własny adres IP umożliwiający łączenie się bez podawania portu.

Dotacje

Umożliwiamy płatność za pomocą dotacji SMS, PayPal lub przelewem bankowym od Twoich graczy. Ponadto, możesz wykupić dostęp do API i rozdawać profity automatycznie.

Strona WWW

Istnieje możliwość bezpłatnego postawienia strony WWW na tym samym adresie co serwer minecraft. Zapewniamy wsparcie dla PHP oraz MySQL.

Swoboda konfiguracji

Kompletnie nie ograniczamy Twoich możliwości konfiguracji i modyfikacji serwera. Możesz zainstalować dowolnie wybrane przez siebie pluginy i wersje serwera minecraft.

Konkurencyjna cena

Wyróżniamy się ceną, którą jest prawdopodobnie najniższa na rynku.